Oferta Weselna

Po pierwsze – gratuluję! Bardzo się cieszę że planujecie wesele i jest mi niezmiernie miło, że bierzecie pod uwagę powierzenie oprawy tego wyjątkowego przyjęcia w moje ręce. Poniżej znajdziecie informacje co mogę wam zaproponować.

Oferta Weselna 2024/2025r 

Profesjonalne nagłośnienie – dostosowane do ilości gości oraz wielkości sali. Turbosound IP2000, Turbosound IP3000,

Oświetlenie

Światła inteligentne Ruchome głowy Light4me Venom spot led 150w,

Venom Spot to wysokiej jakości głowa ruchoma o 10° kącie świecenia i dużej funkcjonalności. Urządzenie posiada możliwość zmiany kolorów oraz funkcję zmotoryzowanego focusa. Do dyspozycji mamy dwie tarcze gobo – rotacyjną i statyczną. Duża ilość funkcji sprawia, że ten spot jest uniwersalnym rozwiązaniem na eventy, koncerty i imprezy okolicznościowe. Sprawdzi się świetnie jako oświetlenie dla DJ, zespołów i technik estradowych. Venom Spot wyróżnia się wysoką jakością wykonania w stosunku do innych głów ze swojego przedziału cenowego, oraz wyjątkowo równemu strumieniowi światła o ostrych krawędziach. 

LIGHT4ME PIXEL BAR 24×3 MKIII to lekka listwa oświetleniowa zamknięta w solidnej, metalowej obudowie. Źródło światła stanowią 24 mocne, 3-watowe diody LED pracujące w palecie kolorów RGB (red, green, blue), a zastosowana optyka pozwala na emisję pojedynczej wiązki światła pod kątem 25°.

Pixel bar idealnie sprawdza się jako oświetlenie sceniczne. Jest doskonałym rozwiązaniem do dekoracji światłem wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w szczególności sali weselnych – dzięki niemu w efektowny sposób można podkreślić charakter imprezy. Ledbar jest również doskonałym uzupełnieniem dla DJów i zespołów muzycznych. Wykorzystując zaledwie kilka sztuk połączonych przewodem zasilającym IEC (tzw. „podaj dalej”) możemy uzyskać idealne doświetlenie sceny lub efekt światła dyskotekowego, unikając dodatkowych przedłużaczy.

Własne konstrukcje, statywy i wszystko to co nam jest potrzebne do obsługi muzycznej (wszystkie konstrukcje metalowe oraz całe stanowisko osłonięte Scream Kings – białe lub czarne maskownice dodatkowo podświetlane światłami. LED.

Pirotechnika:
– Przez cały okres trwania zlecenia w dyspozycji PIONOWE wytwornice dymu pracy ciągłej, wytwarzająca suchy dym (bezwonny, bez osadowy, nie powodujący reakcji alergicznych), dodatkowo elementem zestawu pirotechnika jest wysokowydajna wyrzutnia baniek mydlanych firmy American Dj. W skład zestawu może też wchodzić System zdalnego odpalania Fontann Iskier od 1 do 8 stanowisk. Cztery możliwe warianty wysokości fontann tj. 2m 3m i 5 m wysokości.

– Fontanny iskier w niepowtarzalny sposób podkreślą magię chwili.

Niski/Ciężki Dym tz. Taniec w Chmurach:

 – Przy użyciu najnowocześniejszej i najbardziej wydajnej maszyny do wytwarzania niskiego/ ciężkiego dymu zachwycająco i niepowtarzalnie podkreślimy ważne dla pary młodej element np. I Taniec, wprowadzenie Tortu weselnego lub dowolny moment wybrany przez parę młodą.

Wytwornica Ciężkiego Dymu SOLO 1500 Co2 System.
Maszyna pokrywa dymem powierzchnię 100-150m2

Dekoracja światłem :

 – Sala jadalna nie musi być miejscem pozbawionym wyrazu, tam też gra świateł pozwoli na uzyskanie magicznego klimatu i poczucia niepowtarzalności chwili. Za pomocą  Pixel Bar 24×3 W

Kolejna nasza propozycja to Biesiada za Stołami gdzie gramy i śpiewamy takie przeboje jak „Szła dzieweczka – na lewo na prawo”, „Gdybym miał gitarę”, „Hej Sokoły”, Hej z Góry Góry ” prowadzimy również zabawy typu „Kto W styczniu urodzony”, wznosimy toasty nie tylko za Parę Młodą ale również za Rodziców i innych solenizantów – efekt rewelacyjny ,bardzo ceniony przez wszystkie grupy wiekowe, doskonale łączący i integrujący pokolenia, a przede wszystkim wykonany i nagłośniony bardzo profesjonalnie.

Prowadzimy oczepiny i konkursy z tym związane – konkursy śmieszne ale za razem kulturalne i na poziomie, podziękowanie Rodzicom, krojenie tradycyjnego Tortu weselnego, aranżowanie ostatniego tańca i jeszcze szereg innych atrakcji.

Zawsze jesteśmy ubrani w stroje galowe, a nie np. koszulkę i jeansy. Oprawa muzyczna prowadzona jest przez dwie osoby. W ten sposób możemy solidniej wykonać powierzone zadania i dokładniej zająć się swoją funkcją.

Cena realizacji tj wesela to przedział cenowy od 4000zł do 6500 zł
w zależności od wybranej oferty.

Poprawiny – cena realizacji od 1800 zł

(poprawiny w tym samym lokalu co przyjęcie weselne). Jeżeli poprawiny będą miały miejsce w innym lokalu niż przyjęcie weselne cena będzie ustalona po konsultacji  indywidualnej z parą młodą.
 

Dokładamy wszelkich starań  aby  każdy z gości był  zadowolony z przebiegu wesela, prezentowana przez nas muzyka pasuję gościom weselnym z każdego pokolenia, a przewidziane atrakcje i niespodzianki zdecydowanie podnoszą atrakcyjność samego przyjęcia i na bardzo długo pozostają w pamięci.

Jeżeli po zapoznaniu się z ofertą nasuną się państwu pytania zapraszam do kontaktu.
Za wyżej wymienione usługi wystawiam faktury Vat.
Pozdrawiam Dj Dolar