Atrakcje

Taniec w Chmurach – Co2 System

Bez wątpienia jednym z najważniejszych momentów balu weselnego jest pierwszy taniec.

To bardzo podniosła i wzruszająca chwila. Ten moment wymaga wyjątkowej oprawy którą zapewnia ciężki dym. To właśnie on tworzy niepowtarzalny klimat i daje efekt jakby Młoda Para unosiła się
w obłokach
. Ciężki dym doskonale zamaskuje każdą niedoskonałość. Dzięki niemu taniec będzie unikalny i najpiękniejszy, a Państwo będziecie mieć wyjątkową pamiątkę z tej chwili. Posiadam jako nieliczny na Lubelszczyźnie najlepsze jakościowo i najbardziej wydajne urządzenie CO2 System.
Pokaz ciężkiego dymu trwa około 2-5 minut, podczas których zapewnia najbardziej spektakularne wrażenia.

Dym jest bezzapachowy, nie przeszkadza gościom, nie pozostawia wilgotnej powierzchni ani nie uruchamia czujników przeciw pożarowych. Podczas pokazu nawiew klimatyzacji powinien być wyłączony, gdyż ciężki dym nie lubi podmuchów powietrza ani przeciągów. Jako uzupełnienie wyjątkowego wrażenia spaceru w chmurach, podczas tworzenia ciężkiego dymu zapewniamy niezapomnianą grę światłem, która dodaje tej chwili magii i doskonale podkreśla ten unikalny
moment podczas tańca. 

Pirotechnika - Efektowa

Fontanna iskier jest doskonałym pomysłem do stworzenia podczas pierwszego tańca unikalnego klimatu i wyjątkowej atmosfery. Pokaz pirotechniczny tylko pozornie może wydawać się szalonym pomysłem na weselu. Decydując się na pokaz pirotechniczny w moim wykonaniu macie Państwo gwarancję najwyższego bezpieczeństwa i niezapomniane wrażenia. Nasi klienci doceniają nie tylko nasz profesjonalizm podczas pokazu ale także ogromną kreatywność przy tworzeniu aranżacji pirotechnicznych. 

Czy może być bardziej efektowne podkreślenie rangi Państwa wesela jak zaskakujący, niebanalny pokaz pirotechniczny? Ta oferta dedykowana jest wszystkim Młodym Parom, które szukają najlepszej atrakcji na weselu nie tylko w Lublinie i okolicach, ale w innych miejscach w Polsce!

 

Od niedawna wiadomo że sypanie ryżem lub konfetti po wyjściu pary młodej z kościoła już nie jest możliwe ……….. wiec polecamy się z profesjonalnymi wytwórniami baniek.